"Z nauką jest jak z wiosłowa­niem pod prąd. Sko­ro tyl­ko zap­rzes­ta­niesz pra­cy, za­raz spycha cię do tyłu"  Benjamin Britten

"Na misiowych urodzinach, najważniejsza jest rodzina"

Gościli u nas aktorzy teatru "Maska" z Krakowa z przestawieniem "Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina" Widownia w postaci klas 0 - 2 witała i żegnała aktorów gromkimi brawami. Był to spektakl, w którym poruszone były ważne tematy jak:
promowanie wartości rodzinnych, wzajemna pomoc, szacunek do członków rodziny i znajomych..

Dzieci były uświadamiane, że każdy człowiek jest częścią danej społeczności i ważne jest żeby żyć ze sobą w zgodzie.
Atrakcją dla dzieci było, zaangażowanie ich w pracę zespołową - wspólne organizowanie przyjęcia dla bohaterki bajki...