"I śmiech niekiedy może być nauką" Ignacy Krasicki

UWAGA WAŻNA INFORMACJA - WYCIECZKA DO HISZPANII

Wszystkich szczegółowych informacji o wyjeździe udziela Pan Robert Sobczyk - organizator wyjazdu. Proszę się z Nim kontaktować w dzienniku Librus.

W związku z sezonem cena biletów wzrosła o 200 zł. Zmniejszyła się również ilość osób chętnych na udział w wycieczce (dlatego cena jest troszkę wyższa i na ten moment wycieczka kosztuje 2250 zł + Dodatkowo płatne - komunikacja miejska i bilety wstępów, przewodniczy miejscowi - 80 EUR/ os. (340 zł) zależnie od wybranych wstępów. Wyjazd w tym samym terminie 05 - 10 czerwca 2019r. (6 dni).

przewodnicy miejscowi - 80 EUR/ os. (340 zł) zależnie od wybranych wstępów. Wyjazd w tym samym terminie 05 - 10 czerwca 2019r. (6 dni).

Wyjazd w tym samym terminie 05 - 10 czerwca 2019r. (6 dni).

Uprzejmie proszę o potwierdzenie uczestnictwa dziecka w wycieczce WYSYŁAJĄC DO MNIE WIADOMOŚĆ W DZIENNIKU LIBRUS oraz wpłatę zaliczki do dnia 23.04.2019r. Po świętach muszą już być zarezerwowane i kupione bilety lotnicze, inaczej cena wycieczki ponownie wzrośnie.
Pytają nas Państwo również o termin zebrania w sprawie wycieczki. Zebranie odbędzie się po świętach w naszej szkole. Wtedy udzielę Państwu wszelkich informacji i odpowiem na Państwa pytania. Informacja o terminie zebrania zostanie zamieszczona na stronie FB szkoły oraz stronie internetowej. Prosimy o regularne odwiedzanie stron szkoły oraz wiadomości w dzienniku elektronicznym LIBRUS.

Robert Sobczyk – organizator wyjazdu

MADRYT i TOLEDO

1. Dzień: Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed wylotem. Przelot (8:30 – 12:05) do Madrytu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, spacer po mieście, obiadokolacja, nocleg.

2. Dzień: Śniadanie, zwiedzanie stolicy Hiszpanii: Plac Puerta del Sol (Brama Słońca, plac serce miasta), Plaza Mayor (czyli Plac Główny, zwany też teatrem pod niebem Madrytu, Palacio Real (Pałac Królewski), La Almudena (katedra madrycka, ukończona na 500 lecie odkrycia Ameryki), Plaza de Cibeles (z fontanną bogini Kybele, jednym z symboli miasta), Plaza de España (reprezentacyjny placów Madrytu z pomnikiem Miguela Cervantesa i Don Kichota), Gran Vía (reprezentacyjna arteria) , Następnie Plaza de Toros de las Ventas (madrycka arena walki byków). Obiadokolacja, nocleg.

3. Dzień: Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Madrytu: Museo del Prado (jedno z najważniejszych i najbogatszych muzeów na świecie, prace m.in. El Greco, Velázquez, Murillo, Goya), Spacer po Parku del Retiro (największy i lubiany przez rodowitych mieszkańców i turystów park). Następnie Estación de Atocha (zabytkowy dworzec kolejowy , w głównym holu urządzono tropikalny ogród). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4. Dzień: Po śniadaniu przejazd do Toledo (miasto zachowało charakter, najcenniejszego klejnotu hiszpańskiej, średniowiecznej architektury). Spacer po mieście: Catedral de Santa María de Toledo (gotycka katedra), Alkazar (twierdza z XI w.), Następnie przejazd do San Lorenzo de El Escorial. Zwiedzanie kompleksu klasztorno-pałacowego El Escorial oraz Valle de los Caídos (Doliny Poległych - pomnika mauzoleum upamiętniającego ofiary wojny domowej). Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

5. Dzień: Po śniadaniu. Zwiedzanie Museo Reina Sofia (muzeum z obrazami m.in. Picassa, Dalego i Joana Miró), następnie zabawa w Parque de Atracciones de Madrid (park rozrywki). Wizyta na stadionie Santiago Bernabeu (gdzie swoje mecze rozgrywa Real Madryt), Obiadokolacja, nocleg.

6. Dzień: Śniadanie, przelot do Polski (17:10 – 20:40).

Świadczenia zawarte w cenie:

▪ Przelot samolotem do i z Madrytu (bagaż podręczny, bagaż główny płatny dodatkowo od 210 /os.),

▪ transfer lotnisko – hotel – lotnisko, oraz podczas zwiedzania w dniu 4.,

▪ zakwaterowanie - 5 noclegów w hotelu/hostelu pokoje 4-6 os. z łazienkami,

▪ wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji,

▪ ubezpieczenie NNW, KL oraz bagażu,

▪ pilot wycieczki

Dodatkowo płatne - komunikacja miejska i bilety wstępów, przewodnicy miejscowi - 80 EUR/ os. (zależnie od wybranych wstępów)

HOTEL - kliknij aby sprawdzić informacje