"I śmiech niekiedy może być nauką" Ignacy Krasicki

Nasza Szkoła przystąpiła do projektu „Przerwany Marsz”. Organizatorem jest Stowarzyszenie Dumni z Polski.

W dniu 2 IX 2019 r., dzień po 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej, młode pokolenie Polaków wraz z osobami urodzonymi do 8 maja 1945r. wspólnie będzie uczestniczyć w inauguracji nowego roku szkolneg

2019/2020. Przekroczenie progów szkoły/klasy przez przedstawicieli wojennego pokolenia w sposób symboliczny dokończy marsz do szkoły ówczesnej młodzieży przerwany przez wybuch II wojny światowej.

Na tą wyjątkową uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020 zapraszamy Was drodzy uczniowie z Waszymi Babciami, Dziadkami, Sąsiadami i Sympatykami Naszej Szkoły.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie.