„Przyłącz się na młodzież
„Przyłącz się na młodzież"

Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba" wraz z młodzieżą (Zespołu Szkół nr 59 ) bierze udział w projekcie „Przyłącz się na młodzież" , który jest realizowany w ramach programu Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020 / Fundacja Szkoła Liderów.

Celem projektu jest nawiązanie współpracy naszej placówki z młodzieżą i szkołą, jak również włączenie w procesy podejmowania decyzji oraz dzielenia się odpowiedzialnością z osobami młodymi, poprzez realizację projektu cyklicznego wydarzenia.

Podczas spotkań z młodzieżą ustalony został kierunek projektu. Projekt składa się z kilku etapów, m.in. młodzież zorganizuje - przeprowadzi zajęcia z seniorami i dziećmi, weźmie udział w organizowanych przez OEK „Sadyba" warsztatach.

Dla nas nauczycieli, animatorów, instruktorów projekt „Przyłącz się na młodzież" jest procesem szkoleniowym, który pozwoli nam prowadzić lepszą współpracę z młodymi ludźmi, poznać środowisko młodzieżowe, przedstawić naszą instytucję i rozwijać ofertę jak również dbać o to, aby nasza przestrzeń była miejscem współtworzenia.