zmień kontrast
A+  A-

Pożegnanie 3 klas Lo

Drodzy Absolwenci klas 3 Liceum Ogólnokształcącego,

zdaję sobie sprawę, że ten rok szkolny postawił przed Wami szczególnie trudne wyzwania. Od dnia 12 marca br. Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło decyzję o zawieszeniu zajęć w szkołach z powodu epidemiiCovid -19.  Kończycie naukę w liceum w atmosferze niepewności o termin matur i lęku o Waszą przyszłość. W ostatnich tygodniach uczyliście sie w systemie zdalnym. Bardzo sie cieszę, że mimo wszelkich przeciwności losu stanęliście na wysokości zadania. Udało się Wam w niezmiernie trudnych warunkach ukończyć szkołę. Dziękuję Wam i gratuluję!

W imieniu swoim i wszystkich pracowników CX Liceum Ogólnokształcącego im. Roberta Schumana życzę Wam wszelkiej pomyślności na bezdrożach dorosłego życia. Przede wszystkim - połamania pióra na maturze, dużo wiary we własne siły i swoją wartość, trafienia w wymarzone tematy i zagadnienia na egzaminie dojrzałości, sukcesu podczas ubiegania się na wybrane kierunki studiów oraz świetlanej kariery zawodowej.

Niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia!

Monika Kalata

Dyrektor szkoły oraz Nauczyciele i Pracownicy