zmień kontrast
A+  A-
ZS59 ZS59 ZS59 ZS59 ZS59 ZS59

Aktualności

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017
Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Na zakończenie roku szkolnego 2016/2017 koło teatralne pod opieką pani Katarzyny Kucharskiej przygotowało przedstawienie inspirowane komedią Wiliama Szekspira Sen nocy letniej. W dwudziestominutowej impresji skupiono się na wątku nieszczęśliwej miłości Heleny, Demetriusza, Hermii i Lizandra. Mieliśmy okazję zobaczyć jak psikusy Puka -- zabawnego skrzata z angielskich legend, przyczyniły się do 

pokrzyżowania planów młodych bohaterów. Chochliki w porę zorientowały się, że ich harce mogą okazać się krzywdzące i w porę naprawiły błędy.  

Na scenie wystąpili gimnazjaliści: Natalia Górka, Hanna Popow, Zofia Ślefarska, Marta Linowska, Anna Niewiadomska, Paulina Biesiekierska oraz Natalia Badurina w roli Puka. W rolach głównych zaprezentowali się licealiści: Aleksandra Bąbała (Helena), Alicja Milczarek (Hermia), Jan Leszczyński (Lizander), Bernard Leszczyński (Demetriusz).

Jesteśmy dumni z naszych uczniów! Trzymamy kciuki za nadchodzący sezon! Podobno już trwają próby do przedstawienia, które będziemy mogli zobaczyć na uroczystości inauguracji roku szkolnego 2017/2018. Do zobaczenia po wakacjach!