zmień kontrast
A+  A-
ZS59 ZS59 ZS59 ZS59 ZS59 ZS59

Aktualności

Stypendia Grupy Inwest przyznane
Stypendia Grupy Inwest przyznane

Od tego roku szkolnego w naszej szkole działa Program Stypendialny Grupy Inwest. Stypendium dedykowane jest osobom aktywnym, które rozwijają swoje pasje, angażują się społecznie i podejmują wyzwania na polu naukowym, kulturalnym lub sportowym. Do 2 lutego uczniowie mogli składać wnioski, a 13 lutego podczas apelu szkolnego ogłoszeni zostali tegoroczni Stypendyści. Pierwszą osobą, która przez cały rozpoczynający się semestr będzie otrzymywać stypendium Grupy Inwest w wysokości 300 zł miesięcznie jest OLIWIA BETA.

która przez cały rozpoczynający się semestr będzie otrzymywać stypendium Grupy Inwest w wysokości 300 zł miesięcznie jest OLIWIA BETA.

Oliwia może pochwalić się nie tylko bardzo dobrą średnią ocen, ale również zaangażowaniem w życie szkoły, rozwijaniem pasji i osiągnięciami. Ścinając włosy, postanowiła przekazać warkocze Fundacji Rak’n’Roll. Jest skarbnikiem w Samorządzie Szkolnym. Gra na gitarze. Trenuje judo i w zeszłym roku zdobyła 1 miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Marek oraz 4 miejsce podczas Judo Legia Cup. Wrażenie robi także jej wiedza techniczna -  zajęła 1 miejsce w konkursie organizowanym przez Wojskową Akademię Techniczną dotyczącym tworzenia modeli 3D Structure from Motion. Gratulujemy!

Kolejne stypendium Grupy Inwest, tym razem w wysokości 200 zł miesięcznie, otrzymuje WOJCIECH DANIELEWICZ.

Wojtek świetnie się uczy, w zeszłym semestrze osiągnął średnią 5,0. Szczególne sukcesy osiąga w dziedzinie matematyki - 1 miejsce w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym im. J. Śniadeckiego, wyróżnienie w Konkursie Wyzwanie Matematyczne Kings, wynik Bardzo Dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Może pochwalić się także 3 miejscem w międzyszkolnych zawodach sportowych w piłce ręcznej i czworoboju. Angażuje się w wolontariat w Fundacji “Mam Marzenie” oraz przy Szlachetnej Paczce. Gratulujemy!

Przypominamy także, że Program Stypendialny będzie kontynuowany, a w kolejnym semestrze stypendium otrzymają nowe osoby, dlatego tym bardziej zachęcam do dalszych starań i złożenia wniosku ponownie w czerwcu.

 

Uroczystość ogłoszenia Stypendystów Grupy Inwest można obejrzeć pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/grupainwest/videos/1605606126223717/