zmień kontrast
A+  A-
ZS59 ZS59 ZS59 ZS59 ZS59 ZS59

Powitanie uczniów klas I LO

Od dzisiaj tworzycie z nami wielką licealną społeczność Zespółu Szkół nr 59 CX Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana. Waszymi przewodnikami w tym etapie edukacyjnym będą nauczyciele, lecz na poziomie relacji koleżanki rodzice. Pamiętajcie, że teraz jest czas jeszcze na oswojenie się ze szkołą, obowiązkami, zadaniami...My, koleżanki i koledzy z wyższych klas, Wam pomożemy, nie krępujcie się do nas podchodzić i rozmawiać z nami, pytać o różne sprawy. Cieszymy się, że jesteście z nami, nasza szkoła żyje Waszym gwarem i obecnością. Będziemy się widzieć w szkole podczas lekcji, spotkań na korytarzu, zajęć sportowych na boisku szkolnym, a może nawet podczas wspólnych wycieczek szkolnych.
Mamy nadzieję, że każdy dzień spędzony w szkole przyniesie wam wiele radości i sukcesów, ciekawych relacji przyjacielskich.
                                    Przewodnicząca SU